- Трансформатор за магнитно осветление
- Размери - 115х30х215 мм.
- Нaпрежение 220VAC/48V
- Защита - IP 20
- Материал - метал
- Код - TRA004DR-320S
160.80 € / 314.50 лв.
| Продукт | Захранване |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 110–265V AC |
|---|---|
| Изходно напрежение | 48V DC |
| Мощност (W) | 320.0 |
| Материал на тялото | Метал |
|---|
| Размер | 115х30х215mm |
|---|
| Гаранция (мес) | 24 |
|---|
| Weight | 1.00 кг |
|---|
TRA004DR-320S е захранващ транформатор за магнитни осветителни системи. Предназначен да захрани осветителни тела и прожектори за магнитно осветление Maytoni.