- Трансформатор за магнитно осветление
- Размери - 97х30х159 мм.
- Нaпрежение 220VAC/48V
- Защита - IP 20
- Материал - метал
- Код - TRA004DR-150S
64.80 € / 126.74 лв.
| Продукт | Захранване |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 110–240V AC |
|---|---|
| Изходно напрежение | 48V DC |
| Мощност (W) | 150.0 |
| Цвят на тялото | Алуминий |
|---|---|
| Материал на тялото | Метал |
| Размер | 97x30x159mm |
|---|
| Weight | 1.00 кг |
|---|
TRA004DR-150S е захранващ транформатор за магнитни осветителни системи. Предназначен да захрани осветителни тела и прожектори за магнитно осветление Maytoni.