Прожектор за магнитни релси за осветление 48VAC, 10W топла светлина
- Работно напрежение 48VDC
- Мощност 10W
- Светлинен поток 1100Lm
- Излъчвана светлина 3000К
- Релса магнитна
- Монтаж таван
- Материал алуминий
- Цвят черен мат мат
- Ъгъл на светене 30 градуса
80.40 € / 157.25 лв.
Прожектор за магнитни релси за осветление 48VAC, 10W топла светлина
| Продукт | LED прожектор |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 48V DC |
|---|---|
| Мощност (W) | 10.0 |
| Светлинен поток (lm) | 1100 |
|---|---|
| Цветна температура (K) | 3000 |
| Цвят на светлината | Топла бяла |
| Цвят на тялото | Черен |
|---|
| Живот (ч) | 30000 |
|---|
| Размер | ⌀50x120mm |
|---|
| Weight | 0.10 кг |
|---|
Релсов прожектор за магнитна шина Maytoni TR019-2-10W3K-B - магнитно осветление от марката Maytoni за насочена светлина. Магнитен релсов прожектор излъчващ светлинен ъгъл от 30 ° с вграден 10 W LED модул. Цветът на светенето е топло бял (3000K). Релсовото осветително тяло има въртящ се механизъм и е проектирано да осветява площ от 4 - 6 кв. М. Магнитната шина и аксесоарите за монтаж се продават отделно. Maytoni TR019-2-10W3K-B е магнитно осветително тяло от виок клас с индекс на цветопредаване CRI>90.