LED MAGNETIC TRACK LIGHT LINEAR 30W 2400Lm 3000K 120⁰ 900x22x25mm 48V BLACK 2102040 VITO Lighting MAGNA-S4
- Мощност 30W
- Работно напрежение 48V
- Светлинен поток 2400lm
- Излъчвана светлина топла 3000К
- Ъгъл на светене 120°
- Гаранция 2 години
39.28 € / 76.83 лв.
LED MAGNETIC TRACK LIGHT LINEAR 30W 2400Lm 3000K 120⁰ 900x22x25mm 48V BLACK 2102040 VITO Lighting MAGNA-S4
| Продукт | LED линейна лампа |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 48V DC |
|---|---|
| Мощност (W) | 30.0 |
| Светлинен поток (lm) | 2400 |
|---|---|
| Цветна температура (K) | 3000 |
| Цвят на светлината | Топла бяла |
| Цвят на тялото | Черен |
|---|
| Живот (ч) | 25000 |
|---|
| Размер | 900x22x25mm |
|---|
| Weight | 1.00 кг |
|---|
LED прожектор за Магнитно осветление Vito Lighting MAGNA-S4 - линейно осветително тяло, адаптивно и неизискващо поддръжка решение за основно осветяване за широк спектър от офис, търговски или домашни помещения. Висококачественият алуминиев корпус и конструкцията на шините за магнитно осветление гарантират, че охлаждането е достатъчно добро и релсата може да бъде подредена във всякаква конфигурация или размер, който желаете, независимо дали осветявате жилищно помещение или голям офис с отворен план.