LED MAGNETIC TRACK LIGHT 40W 3200Lm 3000K 120⁰ 1200x22x25mm 48V BLACK 2102060 VITO Lighting MAGNA-S4
- Мощност 40W
- Работно напрежение 48V
- Светлинен поток 3200lm
- Излъчвана светлина топла 3000К
- Ъгъл на светене 120°
- Гаранция 2 години
45.66 € / 89.30 лв.
LED MAGNETIC TRACK LIGHT 40W 3200Lm 3000K 120⁰ 1200x22x25mm 48V BLACK 2102060 VITO Lighting MAGNA-S4
| Продукт | LED линейна лампа |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 48V DC |
|---|---|
| Мощност (W) | 40.0 |
| Светлинен поток (lm) | 3200 |
|---|---|
| Цветна температура (K) | 3000 |
| Цвят на светлината | Топла бяла |
| Цвят на тялото | Черен |
|---|
| Живот (ч) | 25000 |
|---|
| Размер | 1200x22x25mm |
|---|
| Weight | 1.30 кг |
|---|
LED прожектор за Магнитно осветление Vito Lighting MAGNA-S4 - линейно осветително тяло, адаптивно и неизискващо поддръжка решение за основно осветяване за широк спектър от офис, търговски или домашни помещения. Висококачественият алуминиев корпус и конструкцията на шините за магнитно осветление гарантират, че охлаждането е достатъчно добро и релсата може да бъде подредена във всякаква конфигурация или размер, който желаете, независимо дали осветявате жилищно помещение или голям офис с отворен план.