LED MAGNETIC TRACK LIGHT LINEAR 18W 1476Lm 4000K 36⁰ 330x22x25mm 48V BLACK 2102110 VITO Lighting MAGNA-S2
- Мощност 18W
- Работно напрежение 48V
- Светлинен поток 1476lm
- Излъчвана светлина неутрална 4000К
- Ъгъл на светене 36°
- Гаранция 2 години
30.91 € / 60.45 лв.
LED MAGNETIC TRACK LIGHT LINEAR 18W 1476Lm 4000K 36⁰ 330x22x25mm 48V BLACK 2102110 VITO Lighting MAGNA-S2
| Продукт | LED линейна лампа |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 48V DC |
|---|---|
| Мощност (W) | 18.0 |
| Светлинен поток (lm) | 1476 |
|---|---|
| Цветна температура (K) | 4000 |
| Цвят на светлината | Неутрална бяла |
| Цвят на тялото | Черен |
|---|
| Живот (ч) | 25000 |
|---|
| Размер | 330x22x25mm |
|---|
| Weight | 1.00 кг |
|---|
LED прожектор за Магнитно осветление Vito Lighting MAGNA-S2 - линейно осветително тяло, адаптивно и неизискващо поддръжка решение за основно осветяване за широк спектър от офис, търговски или домашни помещения. Висококачественият алуминиев корпус и конструкцията на шините за магнитно осветление гарантират, че охлаждането е достатъчно добро и релсата може да бъде подредена във всякаква конфигурация или размер, който желаете, независимо дали осветявате жилищно помещение или голям офис с отворен план.