LED MAGNETIC TRACK LIGHT 30W 2400Lm 3000K 24⁰ ф70x160mm 48V BLACK 2102160 VITO Lighting MAGNA-S1
- Мощност 30W
- Работно напрежение 48V
- Светлинен поток 2400lm
- Излъчвана светлина топла 3000К
- Ъгъл на светене 24°
- Гаранция 2 години
41.32 € / 80.81 лв.
LED MAGNETIC TRACK LIGHT 30W 2400Lm 3000K 24⁰ ф70x160mm 48V BLACK 2102160 VITO Lighting MAGNA-S1
| Продукт | LED прожектор |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 48V DC |
|---|---|
| Мощност (W) | 30.0 |
| Светлинен поток (lm) | 2400 |
|---|---|
| Цветна температура (K) | 3000 |
| Цвят на светлината | Топла бяла |
| Цвят на тялото | Черен |
|---|
| Живот (ч) | 25000 |
|---|
| Размер | ⌀70x160mm |
|---|
| Weight | 1.00 кг |
|---|
MAGNA e серия магнитни LED прожектори с алуминиев корпус с 2400Lm осветителна производителност и 25000 часа дълъг живот. С мощност 30W този модел излъчва 3000K (топла) LED светлина и 24⁰ ъгъл на светлинния лъч. Магнитният прожектор Vito Magna 2102160 е напълно готов за работа предлагащ лесна инсталация.