Магнитен LED spot линеен прожектор, алуминий, черен мат, с насочване
- Захранване 48V
- Мощност 30W
- Светлинен поток 2400lm
- Излъчвана светлина топла 3000К
- Ъгъл на светене 24⁰
- Размер ф70x160mm
- Степен на защита IP20
37.56 € / 73.46 лв.
Магнитен LED spot линеен прожектор, алуминий, черен мат, с насочване
| Продукт | LED прожектор |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 48V DC |
|---|---|
| Мощност (W) | 30.0 |
| Светлинен поток (lm) | 2400 |
|---|---|
| Цветна температура (K) | 3000 |
| Цвят на светлината | Топла бяла |
| Цвят на тялото | Черен |
|---|
| Живот (ч) | 25000 |
|---|
| Размер | ⌀70x160mm |
|---|
| Weight | 0.40 кг |
|---|