Линеен прожектор за магнитно осветление Maytoni Exility TR030-2-24W4K-W
75.60  / 147.86 лв.
LED линейно осветително тяло Maytoni 48VDC, 24W, 1340lm, 4000K, CRI90, 120°
  • Захранване 48VDC
  • Мощност 24W
  • Светлинен поток 1340lm
  • Излъчвана светлина неутрална 4000K
  • Ъгъл на светене 120°
  • Бял корпус 604mm
  • Гаранция 3 години
Основни характеристики
Продукт
LED линейна лампа
Степен на защита
IP20
Електрически данни
Входно напрежение
48V DC
Мощност (W)
24.0
Фотометрични данни
Светлинен поток (lm)
1340
Цветна температура (K)
Цвят на светлината
Неутрална бяла
Ъгъл на светене (°)
120
Живот
Живот (ч)
Размери и Тегло
Размер
604x22
Други
Производител
MI-LIGHT
Вносител
Сфера Лайт ООД
Страна на произход
КНР
Гаранция (мес)
60
Other
Weight 1.00 кг
Код: TR030-2-24W4K-W Категории: ,
Марка: Maytoni
Линеен прожектор за магнитно осветление Maytoni Exility TR030-2-24W4K-W е ново осветително тяло за изграждане на релсова осветителна система на немския производител Maytoni. Предназначен е за монтаж в релси за вграждане или за повърхностно монтиране Maytoni Exility. Белият магнитният прожектор е с дължина 604 mm, а светлинната му мощност от 1340lm е еквивалент на 95W лампа. Излъчваната неутрална светлина 4000К е с висок индекс на цветопредаване CRI90, а използваните висок клас елементи осигуряват максимално разсейване на светлината от 120°.