Линеен прожектор за магнитно осветление Maytoni Exility TR030-2-12W3K-W
57.60  / 112.66 лв.
LED линейно осветително тяло Maytoni 48VDC, 12W, 780lm, 4000K, CRI90, 120°
  • Захранване 48VDC
  • Мощност 12W
  • Светлинен поток 600lm
  • Излъчвана светлина топла 3000K
  • Ъгъл на светене 120°
  • Бял корпус
  • Гаранция 3 години
Основни характеристики
Продукт
LED линейна лампа
Степен на защита
IP20
Електрически данни
Входно напрежение
48V DC