LED прожектор за магнитна шина Luxo 48V, CRI90, 12W, 720lm, 4000K, 90°, IP20, алуминий, цвят черен мат
- Работно напрежение 48VDC
- Мощност 12W
- Светлинен поток 720lm
- Излъчвана светлина 4000К неутрална
- Ъгъл на светене 90°
- Размер 222x25x27.5 mm
34.63 € / 67.73 лв.
LED прожектор за магнитна шина Luxo 48V, CRI90, 12W, 720lm, 4000K, 90°, IP20, алуминий, цвят черен мат
| Продукт | LED линейна лампа |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 48V DC |
|---|---|
| Мощност (W) | 12.0 |
| Светлинен поток (lm) | 720 |
|---|---|
| Цветна температура (K) | 4000 |
| Цвят на светлината | Неутрална бяла |
| Цвят на тялото | Черен |
|---|---|
| Монтаж | На релса |
| Живот (ч) | 30000 |
|---|
| Размер | 222x25x28mm |
|---|
| Weight | 1.00 кг |
|---|
Линеен прожектор за магнитно осветление LVT Luxo 4351 - черен магнитен прожектор с мощност 12W с млечен абажур е осветително тяло с широк ъгъл на светене (90 градуса), идеално за общо вътрешно осветление. Магнитните осветителни тела от серията LVT Luxo могат да се монтират в релса за повърхностен или вграден монтаж. Благодарение на уникалната си форма и специалния разсейвател на светлина, тя се отличава от другите магнитни прожектори и работи чудесно във всяка модернистична подредба. Линеен прожектор за магнитно осветление LVT Luxo 4351 е оборудван с ефективни светодиоди SMD2835 и осигурява светлинен поток от 720 лумена. При този модел лампа си струва да се отличи и високият индекс на естествено цветопредаване CRI>90 Ra.
Важно - Можете да монтирате магнитните прожектори от серията LVT Luxo директно към шината или да използвате специалeн адаптер, който ви позволяват да регулирате посоката на светене.