LED прожектор за магнитно осветление Exility Focus LED Maytoni TR032-2-12W4K-S-W
85.20  / 166.64 лв.
Спот прожектор за магнитно осветление Maytoni Exility TR032-2-12W4K-S-W 48VDC, 12W, 1000lm, 4000K, CRI90, 24°, UGR<15
  • Захранване 48VDC
  • Мощност 12W
  • Светлинен поток 1000lm
  • Излъчвана светлина 4000К
  • CRI90
  • Ъгъл на светене 24°
  • Насочване да
  • Размер ф52x125mm
  • Гаранция 36 месеца
Основни характеристики
Степен на защита
IP20
Електрически данни
Входно напрежение
48V DC
Мощност (W)
12.0
Нов енергиен клас
G
Фотометрични данни
Светлинен поток (lm)
Цветна температура (K)
Цвят на светлината
Неутрална бяла
Ъгъл на светене (°)
24
Живот
Живот (ч)
Размери и Тегло
Размер
ф52x125
Други
Производител
Maytoni GmbH
Вносител
Сфера Лайт ООД
Страна на произход
КНР
Гаранция (мес)
60
Other
Weight 1.00 кг
Код: TR032-2-12W4K-S-W Категории: ,
Марка: Maytoni
Спот прожектор за магнитно осветление Maytoni Exility TR032-2-12W4K-S-W е ново осветително тяло за изграждане на релсова осветителна система на немския производител Maytoni. Предназначен е за монтаж в релси за вграждане или за повърхностно монтиране Maytoni Exility. Магнитният прожектор е с компактни размери ф52x125mm, a белият корпус е изработен от алуминий и позволява насочване в желана посока. Излъчваната неутрална светлина 4000К е с висок индекс на цветопредаване CRI90, а използваните висок клас елементи намаляват до минимум възможността от заслепяване. Допълнително могат да се поръчат лещи или филтри за увеличаване или намаляване ъгъла на светлинния сноп.