LED прожектор за магнитно осветление Exility Artisan Maytoni TR097-2-12W3K-M-BW
74.40  / 145.51 лв.
  • Захранване 48VDC
  • Мощност 12W
  • Светлинен поток 870lm
  • Излъчвана светлина 3000К
  • CRI90
  • Ъгъл на светене 36°
  • Насочване да
  • Размер ф53x125mm
  • Гаранция 36 месеца
Основни характеристики
Степен на защита
IP20
Електрически данни
Входно напрежение
48V DC