- Мощност - 1.5W
- Излъчвана светлина - синя
- Светлинен поток - 120lm
- Напрежение - 12VDC
- Диоди - SMD2835
- Ъгъл на светене - 160°
- Размер - 75x15x8mm
- Дължина на кабела - 80mm
- Живот в часове - 25000 ч.
- Гаранция - 2 години
2.00 € / 3.91 лв.
| Продукт | LED модул |
|---|---|
| Степен на защита | IP65 |
| Входно напрежение | 12V DC |
|---|
| Светлинен поток (lm) | 120 |
|---|---|
| Ъгъл на светене (°) | 160 |
| Функции |
|---|
| Живот (ч) | 25000 |
|---|
| Размер | 75x15mm |
|---|
| Гаранция (мес) | 24 |
|---|
| Мощност | 1.5 |
|---|---|
| Цвят на светлината | Синя |
| Weight | 0.05 кг |
LED модул 12VDC, IP65 - влагозащитен ЛЕД модул с работно напрежение 12VDC излъчващ синя светлина. Компактен IP65 светодиоден модул с интегрирани 3 броя SMD диода. Доставя се в стринг от 20 броя взаимно свързани модула. Подходящи за декоративно осветление, фасадно осветление, рекламни надписи, обемни букви, за монтаж в декоративни и алуминиеви профили. За лесен и бърз монтаж се предлагат с двойно лепяща лента 3М, фабрично залепена на гърба на модула.
Обявената цена е за 1 бр модул синя светлина.