- Захранване 220V
- Мощност 12W
- Еквивалентна мощност 96W
- Излъчвана светлина 3000K топло бяла
- Размер ф165x23mm
- Гаранция 2 години
9.31 € / 18.21 лв.
| Продукт | LED модул |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 220–240V AC |
|---|---|
| Мощност (W) | 12.0 |
| Еквивалентна мощност (W) | 96 |
| Светлинен поток (lm) | 1450 |
|---|---|
| Цветна температура (K) | 3000 |
| Цвят на светлината | Топла бяла |
| Индекс на цветопредаване | ≥80 |
| Цвят на абажур | дифузер | Прозрачен |
|---|---|
| Материал на абажур | дифузер | Поликарбонат |
| Монтаж | За открит монтаж |
| Функции |
|---|
| Живот (ч) | 25000 |
|---|
| Размер | ⌀165x23mm |
|---|
| Работна температура (°C) | -20/+40 |
|---|---|
| Гаранция (мес) | 24 |
| Weight | 0.20 кг |
|---|
LED модул Rabalux 2137, може да замени всяка съществуваща конвенционална кръгла флуоресцентна или нажежаема лампа за таванно осветяване. Директна подмяна с магнитно захващане или с винтове за монтиране към съществуващото ви осветително тяло. Еквивалент е на 100W крушка, като осигуряват равномерно разпределение на светлината. LED модул за плафон Rabalux 2137 е с диаметър 16.5 сантиметра.