Мини LED модул, 3 диода SMD3014
- Мощност - 0.36W
- Излъчвана светлина - бяла
- Цветна температура - 6500К
- Напрежение - 12VDC
- Диоди - SMD3014
- Ъгъл на светене - 120°
- Размер - 18x8x2.9mm
- Дължина на кабела - 55mm
- Живот в часове - 25000 ч.
- Гаранция - 2 години
1.61 € / 3.15 лв.
Мини LED модул, 3 диода SMD3014
| Продукт | LED модул |
|---|---|
| Степен на защита | IP65 |
| Входно напрежение | 12V DC |
|---|---|
| Мощност (W) | 0.4 |
| Енергийна ефективност | А+ |
| Цветна температура (K) | 6500 |
|---|---|
| Цвят на светлината | Студена бяла |
| Материал на тялото | Поликарбонат |
|---|---|
| Материал на абажур | дифузер | Поликарбонат |
| Монтаж | За открит монтаж |
| Функции |
|---|
| Живот (ч) | 25000 |
|---|
| Размер | 18x8x3mm |
|---|
| Weight | 0.10 кг |
|---|
Мини LED модул 12VDC, IP65 - влагозащитен led модул с работно напрежение 12VDC. Компактен IP65 светодиоден модул с интегрирани 3 броя SMD 3014 диода. Доставя се в стринг от 20 броя взаимно свързани модула. Подходящи за декоративно осветление, фасадно осветление, рекламни надписи, обемни букви, за монтаж в декоративни и алуминиеви профили. За лесен и бърз монтаж се предлагат с двойно лепяща лента 3М, фабрично залепена на гърба на модула.