- Мощност 320W
- Захранване 100-240VAC
- Изходящо напрежение 48VDC
- Ток 6.7А
- Материал метал
- Размер 215x115x30 mm
- Гаранция 3 години
160.80 € / 314.50 лв.
| Степен на защита | IP20 |
|---|
| Входно напрежение | 100–240V AC |
|---|---|
| Изходно напрежение | 48V DC |
| Мощност (W) | 320.0 |
| Материал на тялото | Метал |
|---|
| Размер | 215x115x30 |
|---|
| Производител | MEAN WELL |
|---|---|
| Вносител | Сфера Лайт ООД |
| Страна на произход | КНР |
| Гаранция (мес) | 24 |
| Weight | 1.00 кг |
|---|