Професионален захранващ блок серия LRS-75-12 Mean Well Constant Voltage
- Входно напрежение - 90-264VAC
- Изходно напрежение - 12V DC
- Изходящ ток - 6A
- Мощност - 75W
- Гаранция - 36 месеца
- Размери (mm) - 99x97x30
15.95 € / 31.20 лв.
Професионален захранващ блок серия LRS-75-12 Mean Well Constant Voltage
| Продукт | Захранване |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 90–260V AC |
|---|---|
| Изходно напрежение | 12V DC |
| Мощност (W) | 75.0 |
| Материал на тялото | Алуминий |
|---|
| Функции |
|---|
| Размер | 99x97x30mm |
|---|
| Weight | 0.10 кг |
|---|
Захранване за LED осветление Mean Well LRS-75-12 - импулсно захранване от висок клас, който преобразува мрежовото напрежение от 220V AC в 12V DC, а изходният ток е 6 A. Корпусът е метален, перфориран за по-добро охлаждане.
Технически параметри на захранване за LED осветление Mean Well LRS-75-12: