Професионален захранващ блок серия LRS-50-12 Mean Well Constant Voltage
- Входно напрежение - 90-264VAC
- Изходно напрежение - 12VDC
- Изходящ ток - 4.2A
- Мощност - 50W
- Гаранция - 36 месеца
- Размери (mm) - 99x82x30
13.50 € / 26.40 лв.
Професионален захранващ блок серия LRS-50-12 Mean Well Constant Voltage
| Продукт | Захранване |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 85–265V AC |
|---|---|
| Изходно напрежение | 12V DC |
| Мощност (W) | 50.0 |
| Материал на тялото | Алуминий |
|---|
| Размер | 99x82x30mm |
|---|
| Weight | 0.20 кг |
|---|
Mean Well LRS-50-12 е професионално захранване за LED осветление с един изход от 12V с изходен ток 4.2A. Тялото е напълно затворено в алуминиев корпус и се охлажда с конвекция, така че няма вентилатор, който да привлича прах или да вдига шум. Има зелен светодиод идикиращ на захранването. До него има малък потенциометър за регулиране на изходното напрежение в диапазона от 10.2V до 13.8V, ако е необходимо. Това може да бъде полезно за компенсиране на спада на напрежението, когато се използват по-дълги дълги захранващи проводници. Връзките се извършват с помощта на 8 mm широки винтови клеми.
ХАРАКТЕРИСТИКИ НА захранване LRS-50-12: