Професионален захранващ блок серия LRS-100-12 Mean Well Constant Voltage
- Входно напрежение - 90-264VAC
- Изходно напрежение - 12V DC
- Изходящ ток - 8.5A
- Мощност - 100W
- Гаранция - 36 месеца
- Размери (mm) - 129x97x30
19.02 € / 37.20 лв.
Професионален захранващ блок серия LRS-100-12 Mean Well Constant Voltage
| Продукт | Захранване |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 90–260V AC |
|---|---|
| Изходно напрежение | 12V DC |
| Мощност (W) | 100.0 |
| Материал на тялото | Алуминий |
|---|
| Функции |
|---|
| Размер | 129x97x30mm |
|---|
| Weight | 0.20 кг |
|---|
Захранване за LED осветление Mean Well LRS-100-12 - висок клас захранващ трансформатор затворен тип IP20 с два изхода (2xV+/ 2xV-)и компактен дизайн. Захранващото напрежение е в изключително голям диапазон от 85 ~ 264VAC, като трансформатора осигурява линия на константно изходно напрежение от 12V. В допълнение към високата му ефективност до 91%, дизайнът на металната мрежеста кутия подобрява разсейването на топлината на LRS-100, тъй като цялата серия работи от -30 до 70° C при въздушна конвекция, без вентилатор. Осигурявайки изключително ниска консумация на енергия без товар (по-малка от 0,3 W) трансформатор за LED осветление Mean Well LRS-100 е подходящ за висококачествено решение за захранване за различни домашни и индустриални светлинни приложения.
Tехнически параметри: