Влагозащитен трансформатор за LED лента BERGMEN Electra 60W 5A 12VDC 166x42x34 mm IP67
- Захранване за LED лента
- BERGMEN Electra
- IP 67
- Мощност 60 W
- Изходно напрежение 12 V DC
- Изходен ток 5 A
- Размери 166 x 42 x 34 mm
25.79 € / 50.44 лв.
Влагозащитен трансформатор за LED лента BERGMEN Electra 60W 5A 12VDC 166x42x34 mm IP67
| Продукт | Захранване |
|---|---|
| Степен на защита | IP67 |
| Входно напрежение | 100–240V AC |
|---|---|
| Изходно напрежение | 12V DC |
| Мощност (W) | 60.0 |
| Материал на тялото | Пластмаса |
|---|
| Размер | 166x42x34mm |
|---|
| Weight | 0.30 кг |
|---|
Влагозащитено захранване за LED лента BERGMEN Electra 60W 5A 12VDC IP67. Икономично LED захранване с висока ефективност, компактен размер 166x42x34 mm и степен на защита IP67, позволяваща използването му във влажни помещения.
Основни характеристики на продукта: