Влагозащитен трансформатор за LED лента BERGMEN Electra 5W 0,417A 12VDC 52x26x21mm
- Захранване за LED лента
- BERGMEN Electra
- IP 67
- Мощност 5 W
- Входен волтаж 100 ~ 250 V AC
- Изходно напрежение 12 V DC
- Изходен ток 0,417 A
- Размери 52 х 26 х 21 мм
9.49 € / 18.56 лв.
Влагозащитен трансформатор за LED лента BERGMEN Electra 5W 0,417A 12VDC 52x26x21mm
| Продукт | Захранване |
|---|---|
| Степен на защита | IP67 |
| Входно напрежение | 100–240V AC |
|---|---|
| Изходно напрежение | 12V DC |
| Мощност (W) | 5.0 |
| Материал на тялото | Пластмаса |
|---|
| Функции |
|---|
| Размер | 52x26x21mm |
|---|
| Weight | 0.10 кг |
|---|
Влагозащитено захранване за LED лента BERGMEN Electra 5W 0,417A 12VDC. Икономично LED захранване с висока ефективност, компактен размер 52x26x21mm и степен на защита IP67, позволяваща използването му във влажни помещения.
Основни характеристики на продукта: