Влагозащитен трансформатор за LED лента BERGMEN Electra 36W 3A 12VDC 148x40x30 mm
- Захранване за LED лента
- BERGMEN Electra
- IP 67
- Мощност 36 W
- Изходно напрежение 12 V DC
- Изходен ток 3 A
- Размери 148 x 40 x 30 mm
19.63 € / 38.39 лв.
Влагозащитен трансформатор за LED лента BERGMEN Electra 36W 3A 12VDC 148x40x30 mm
| Продукт | Захранване |
|---|---|
| Степен на защита | IP67 |
| Входно напрежение | 110–240V AC |
|---|---|
| Изходно напрежение | 12V DC |
| Мощност (W) | 36.0 |
| Материал на тялото | Пластмаса |
|---|
| Функции |
|---|
| Размер | 148x40x30mm |
|---|
| Weight | 0.25 кг |
|---|
Влагозащитено захранване за LED лента BERGMEN Electra 36W 3A 12VDC IP67. Икономично LED захранване с висока ефективност, компактен размер 148x40x30 мм и степен на защита IP67, позволяваща използването му във влажни помещения.
Основни характеристики на продукта: