Влагозащитен трансформатор за LED лента BERGMEN Electra 100W 5A 12VDC 190x52x37 mm IP67
- Захранване за LED лента
- BERGMEN Electra
- IP 67
- Мощност 100 W
- Изходно напрежение 12 V DC
- Изходен ток 8.33 A
- Размери 190 x 52 x 37 mmm
34.03 € / 66.56 лв.
Влагозащитен трансформатор за LED лента BERGMEN Electra 100W 5A 12VDC 190x52x37 mm IP67
| Продукт | Захранване |
|---|---|
| Степен на защита | IP67 |
| Входно напрежение | 100–240V AC |
|---|---|
| Изходно напрежение | 12V DC |
| Мощност (W) | 100.0 |
| Материал на тялото | Пластмаса |
|---|
| Размер | 190x52x37mm |
|---|
| Weight | 0.80 кг |
|---|
Влагозащитено захранване за LED лента BERGMEN Electra 100W 8.33A 12VDC IP67. Икономично LED захранване с висока ефективност, компактен размер 190x52x37 mm и степен на защита IP67, позволяваща използването му във влажни помещения.
Основни характеристики на продукта: