Водоустойчиво осветително тяло за фонтан, работно напрежение 12V, кабел 50 сантиметра
- Работно напрежение - 12V
- Фасунга GU5.3
- Материал на тялото неръждаема стомана
- Материал на дифузера стъкло
- Степен на защита IP68
29.25 € / 57.21 лв.
Водоустойчиво осветително тяло за фонтан, работно напрежение 12V, кабел 50 сантиметра
| Продукт | Градински прожектор |
|---|---|
| Източник на светлина | Сменяеми крушки |
| Фасунги | GU5.3 |
| Степен на защита | IP68 |
| Входно напрежение | 12–24V DC |
|---|
| Цвят на тялото | Сребрист |
|---|---|
| Цвят на абажур | дифузер | Прозрачен |
| Материал на тялото | Неръждаема стомана |
| Материал на абажур | дифузер | Стъкло |
| Размер | 100x82x63mm |
|---|
| Работна температура (°C) | -20/+45 |
|---|
| Weight | 0.80 кг |
|---|
Водоустойчиво осветително тяло IP68 Vito Modus - водоустойчиви светителни тела от серия MODUS са изработени от атмосфероусточиви материали - неръждаема стомана и стъкло. Здравият корпус позволява насочване и включва фасунга GU5.3 за постигане на безопасност и желана гъвкавост на осветлението. Водоустойчиво осветително тяло IP68 Vito Modus е лесно за монтаж и поддръжка. В допълнение се предлага със свързан кабел с дължина 50 см.
Приложение на Външно осветително тяло IP68 Vito Modus 3220110: