Лампа за външно осветление с колче, подвижно тяло, водоустойчиво IP65
- Тип градинско осветително тяло
- Захранване 220V
- Фасунга GU10
- Включена крушка не
- Материал алуминий/стъкло
- Степен на защита IP65
- Гаранция 2 години
13.09 € / 25.60 лв.
Лампа за външно осветление с колче, подвижно тяло, водоустойчиво IP65
| Продукт | Градински прожектор |
|---|---|
| Фасунги | GU10 |
| Степен на защита | IP65 |
| Входно напрежение | 220–240V AC |
|---|
| Цвят на тялото | Черен |
|---|---|
| Цвят на абажур | дифузер | Прозрачен |
| Материал на тялото | Алуминий |
| Материал на абажур | дифузер | Стъкло |
| Размер | ⌀100x315mm |
|---|
| Работна температура (°C) | -20/+45 |
|---|
| Weight | 0.20 кг |
|---|
Външна лампа за градина LVT-0654 - влагозащитена градинска лампа подходяща за външно осветление за двор, за декоративно осветяванe на храсти и дървета, алеи и пътеки. Осветителното тяло е изработено от алуминиева сплав устойчива на атмосферни влияния и закален темпериран стъклен дифузер. Инсталираната в корпуса фасунга GU10 е адаптивна към всички модели LED лунички GU10. Лампа за външно осветление LVT-0654 се доставя с кабел 3x0.75mm2 с дължина 20см.