Линейно осветително тяло за LED тръби 150 см, за две пури Т8
- Захранване 220V
- Материал поликарбонат
- За 2 LED пури Т8
- Дължина 1.5 м
- Включени пури не
- Степен на защита IP65
26.73 € / 52.28 лв.
Линейно осветително тяло за LED тръби 150 см, за две пури Т8
| Продукт | Тяло за LED пури |
|---|---|
| Фасунги | Т8 |
| Степен на защита | IP65 |
| Входно напрежение | 220–240V AC |
|---|
| Цвят на тялото | Сив |
|---|---|
| Цвят на абажур | дифузер | Прозрачен |
| Материал на тялото | Поликарбонат |
| Материал на абажур | дифузер | Поликарбонат |
| Монтаж | За открит монтаж |
| Функции |
|---|
| Размер | 1565x117x57mm |
|---|
| Работна температура (°C) | -20/+40 |
|---|
| Weight | 2.00 кг |
|---|
Индустриалните LED влагустойчиви осветителни тела са новата алтернатива на традиционните тръбни и лентови осветителни тела. Перфектен за сурови среди и приложения на сухи или мокри места, включително промишлено кухненско осветление, осветление на кабини за боядисване, осветление на перални, осветление на магазини, осветление на бензиностанции, осветление на автомивки, предприятия за преработка на храни и други. Устойчивият на атмосферни влияния корпус и поликарбонатен дифузер са прахоустойчиви, както и устойчиви на вода и удар. Осветителното тяло се доставя с водонепроницаем конектор за кабел, едностранно опроводени T8 гнезда, скоби на корпуса и скоби за повърхностен монтаж. Работното напрежение е 200-240VAC.