Спот прожектор за магнитно осветление Maytoni Exility TR032-2-12W3K-S-B 48VDC, 12W, 840lm, 3000K, CRI90, 24°, UGR<15
85.20  / 166.64 лв.
  • Захранване 48VDC
  • Мощност 12W
  • Светлинен поток 840lm
  • Излъчвана светлина топла 3000K
  • Ъгъл на светене 24°
  • Гаранция 3 години
Основни характеристики
Степен на защита
IP20
Електрически данни
Входно напрежение
48V DC
Мощност (W)
12.0
Фотометрични данни
Светлинен поток (lm)
840
Цветна температура (K)
3000
Цвят на светлината
Топла бяла
Ъгъл на светене (°)
24
Живот
Живот (ч)
Размери и Тегло
Размер
ф52x125
Други
Производител
Maytoni GmbH
Вносител
Сфера Лайт ООД
Страна на произход
КНР
Гаранция (мес)
60
Other
Weight 1.00 кг
Код: TR032-2-12W3K-S-B Категории: ,
Марка: Maytoni
Спот прожектор за магнитно осветление Maytoni Exility TR032-2-12W3K-S-B е ново осветително тяло за изграждане на релсова осветителна система на немския производител Maytoni. Предназначен е за монтаж в релси за вграждане или за повърхностно монтиране Maytoni Exility. Магнитният прожектор е с изключително компактни размери ф45x80mm. Черният корпус е изработен от алуминий и позволява насочване в желана посока. Излъчваната топла светлина 3000К е с висок индекс на цветопредаване CRI90, а използваните висок клас елементи намаляват до минимум възможността от заслепяване. Допълнително могат да се поръчат лещи или филтри за увеличаване или намаляване ъгъла на светлинния сноп.