Smart LED прожектор за магнитно осветление Basis Rot Maytoni Exility TR036-4-12WTW-DD-W
141.60  / 276.95 лв.
Линеен прожектор за магнитна шина LED 12W, Smart, избор на цвят 3000-4000-6000K, димиране, Dali управление
  • Захранване 48VDC
  • Мощност 12W
  • Светлинен поток 600lm
  • Излъчвана светлина 3000-4000-6000К
  • Димиране да
  • Насочване да
  • Ъгъл на светене 120°
  • Гаранция 3 години
Основни характеристики
Продукт
LED линейна лампа
Степен на защита
IP20
Електрически данни
Входно напрежение
48V DC
Мощност (W)
12.0
Нов енергиен клас
G
Фотометрични данни
Светлинен поток (lm)
600
Цветна температура (K)
Цвят на светлината
CCT (Топла/Неутрална/Студена)
Ъгъл на светене (°)
Живот
Живот (ч)
Размери и Тегло
Размер
221x22.4
Други
Производител
Maytoni GmbH
Вносител
Сфера Лайт ООД
Страна на произход
КНР
Гаранция (мес)
60
Other
Weight 1.00 кг
Код: TR036-4-12WTW-DD-W Категории: ,
Марка: Maytoni
Smart LED прожектор за магнитно осветление Basis Rot Maytoni Exility TR036-4-12WTW-DD-W е ново осветително тяло за изграждане на релсова осветителна система на немския производител Maytoni. Предназначен е за монтаж в релси за вграждане или за повърхностно монтиране Maytoni Exility. Магнитният прожектор е с изключително компактни размери с дължина 221 mm и широчина само 22.2 mm. Излъчваната топла, неутрална или бяла светлина с висок индекс на цветопредаване CRI90, а използваните висок клас елементи осигуряват максимално разсейване на светлината от 120°. Smart LED прожектор за магнитно осветление Basis Rot Maytoni Exility TR036-4-12WTW-DD-W може да се управлява чрез приложение от телефон или с дистанционно управление.