Трансформатор за LED осветление 24VDC, 30W, 1.25A, IP67, размер ф50x23мм
- Захранващо напрежение 100-240VAC
- Изходящо напрежение 24VDC
- Мощност 30W
- Изходящ ток 1.25А
- Степен на защита IP67
- Размери ф53x23mm
- Гаранция 2 години
11.42 € / 22.34 лв.
Трансформатор за LED осветление 24VDC, 30W, 1.25A, IP67, размер ф50x23мм
| Степен на защита | IP67 |
|---|
| Входно напрежение | 100–240V AC |
|---|---|
| Изходно напрежение | 24V DC |
| Мощност (W) | 30.0 |
| Материал на тялото | Поликарбонат |
|---|
| Размер | ф50x23 |
|---|
| Производител | LVT POLAND |
|---|---|
| Вносител | Сфера Лайт ООД |
| Страна на произход | КНР |
| Гаранция (мес) | 24 |
| Weight | 0.10 кг |
|---|
Слим захранване за LED ленти за монтаж в конзола LVT 9104 е идеалното решение за всеки, който търси компактно и надеждно захранване. То ви позволява да приспособите вашето осветление към вашите нужди, осигурявайки стабилно и безопасно захранване, както и защита срещу претоварване и пренапрежения. Благодарение на него вашето осветление ще работи надеждно и ефективно. Слим захранване за LED ленти за монтаж в конзола LVT 9104 може да се монтира навсякъде, където имате нужда от осветление, благодарение на различните му опции за монтаж и фиксиране.