- Тип слим захранване IP20
- Захранване 200-240VAC
- Изходно напрежение 12VDC
- Мощност 8W
- Ток 0.67A
- Размер 67x33x20mm
- Гаранция 2 години
8.92 € / 17.45 лв.
| Продукт | Захранване |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 220–240V AC |
|---|---|
| Изходно напрежение | 12V DC |
| Мощност (W) | 8.0 |
| Материал на тялото | Пластмаса |
|---|
| Функции |
|---|
| Размер | 67x33x20mm |
|---|
| Weight | 0.20 кг |
|---|
Висок клас захранване за LED осветление от серията PFV-8 се характеризират с компактен размер, тънък конструкция, ниско тегло, висока ефективност и ниска температура. Вградените защити са в съответствие с международните стандарти за осветление. Степента на защита е IP20. Захранването от тази серия се покрива от 3-годишен гаранционен период.
Спецификация: