- Тип слим захранване IP20
- Захранване 170-230VAC
- Изходно напрежение 12VDC
- Мощност 12W
- Ток 1A
- Размер 170x18x18mm
- Гаранция 2 години
6.14 € / 12.01 лв.
| Продукт | Захранване |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 220–240V AC |
|---|---|
| Изходно напрежение | 12V DC |
| Мощност (W) | 12.0 |
| Материал на тялото | Алуминий |
|---|
| Функции |
|---|
| Размер | 170x18x18mm |
|---|
| Weight | 0.10 кг |
|---|
Слим захранване за LED лента 12W - Ultra Slim Power са продукти за захранване на светодиодни ленти и LED източници с 12V работно напрежение. Те се характеризират с малък размер и малко тегло.