- Мощност - мах. 2x58W
- Фасунги - 2xТ8
- Захранване - 220V
- Серия - шини за led пури 1500mm
- Степен на защита - IP20
- Материал на тялото - метал
- Рефлектор - да
- Цвят на тялото - бял
- Размер - 1530x160x70mm
- Гаранция - 2 години
22.11 € / 43.24 лв.
| Продукт | Тяло за LED пури |
|---|---|
| Фасунги | Т8 |
| Степен на защита | IP21 |
| Входно напрежение | 220–240V AC |
|---|
| Цвят на тялото | Бял |
|---|---|
| Материал на тялото | Метал |
| Монтаж | За открит монтаж |
| Функции |
|---|
| Размер | 1530x160x70mm |
|---|
| Работна температура (°C) | -20/+50 |
|---|
| Weight | 2.50 кг |
|---|
Шина за led пури 2x150см с рефлектор - осветително тяло е предназначено за монтаж на 2 броя led пури Т8 с размер 150см. Тялото е едностранно захранено и е предназначено за основно осветление в магазини, складови площи, гаражи, производства. Шина за лед пури е с гаранция 24 месеца и се предлага без лед пури Т8 в комплекта.