Twilight sensor with external probe, IP65, LED max. 575W
- Захранващо напрежение 220-240 VAC
- Праг на осветеност 2-100 LUX (рег.)
- Макс товар 2400W
- Степен на защита IP65
- Гаранция 2 години
10.74 € / 21.01 лв.
Twilight sensor with external probe, IP65, LED max. 575W
| Продукт | Сензор |
|---|---|
| Степен на защита | IP65 |
| Входно напрежение | 220–240V AC |
|---|---|
| Максимална мощност (W) | 2300 |
| Монтаж | За открит монтаж |
|---|
| Вид сензор | Фотоклетка |
|---|
| Размер | 63.4x29mm |
|---|
| Страна на произход | КНР |
|---|---|
| Гаранция (мес) | 24 |
| Weight | 0.10 кг |
|---|
Сензор за здрач с херметична външна сонда Orno OR-CR-233 - сензорът за здрач се използва за автоматично управление на осветлението или други електрически приемници при спестяване на електроенергия. Неговата задача е да включва и изключва електрическата верига, ако интензитетът на светлината падне под определено ниво. Изработен е от бяла пластмаса. Номиналната честота е 50 Hz. Номиналното напрежение вход/изход е 230 V. Максималната комутационна мощност е 2300 W. Степента на защита на сондата е IP65, благодарение на което сензорът може да се използва на открито. Степента на защита на сензора(тялото) е IP20. Диапазонът на регулиране на яркостта е от 2 до 100 лукса. Номиналният комутационен ток е 15 A. Дълбочината на вграждане е 29,3 mm.Малък размер и лесен монтаж. Светлочувствителен сензор с приблизително 1 метър кабел (2x0.5mm2) с възможност за удължаване.
Параметри на сензор за здрач с херметична външна сонда Orno OR-CR-233: