Осветително тяло за релсов монтаж 220V фасунга GU10 алуминий цвят бял мат
- Захранване 220V
- Фасунга GU10
- Включена лампа не
- Материал алуминий
- Цвят бял
- Степен на защита IP20
- Гаранция 3 години
65.96 € / 129.01 лв.
Осветително тяло за релсов монтаж 220V фасунга GU10 алуминий цвят бял мат
| Продукт | Релсов прожектор |
|---|---|
| Брой крушки | 1 |
| Фасунги | GU10 |
| Включени крушки | Не |
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 220–240V AC |
|---|
| Цвят на тялото | Бял |
|---|---|
| Монтаж | На релса |
| Размер | ⌀70x177mm |
|---|
| Weight | 1.00 кг |
|---|
Релсов прожектор за трифазна шина Rendl Light Studio BEEBA I R12305 - елегантен прожектор, подходящ за монтаж на трифазни шини, идеален за създаване на осветителни системи в магазини, витрини, офиси, модерни домове и във всички среди, където искате да инсталирате продукт с модерен и универсален дизайн. Прожекторът ви позволява да насочвате светлината според вашите нужди благодарение на системата, която позволява наклон. Оборудван с фасунга GU10, позволява монтирането на крушки GU10 с максимална мощност 35W. Предимството е, че сменяемата лампа удължава живота на продукта за разлика от прожекторите с вградени светодиоди. Този прожектор е с модерен дизайн, изработен от алуминий боядисан в бял цвят с добавен адаптер за закрепване към шината. Серията релсови прожектор за трифазна шина Rendl Light Studio BEEBA I се предлагат и в сив и черен цвят.