Осветително тяло за релсов монтаж спот за трифазна релса, за PAR30 лампа
- Тип релсов прожектор
- Работно напрежение 220V
- Фасунга Е27
- Материал алуминий
- Цвят черен мат
- За трифазна релса
- Регулиране по височина 320/980мм
40.38 € / 78.98 лв.
Осветително тяло за релсов монтаж спот за трифазна релса, за PAR30 лампа
| Продукт | Релсов прожектор |
|---|---|
| Брой крушки | 1 |
| Фасунги | Е27 |
| Включени крушки | Не |
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 220–240V AC |
|---|
| Цвят на тялото | Черен |
|---|---|
| Монтаж | На релса |
| Размер | 248x315x980mm |
|---|
| Производител | ACA Lighting |
|---|---|
| Вносител | АКА ЛАЙТИНГ БГ ООД |
| Страна на произход | КНР |
| Weight | 1.00 кг |
|---|
Релсов прожектор за трифазна шина Aca Lighting 243TLB4W - интериорни прожектори с регулиране на височината предназначен за инсталация на релса с четири линии (трифазна шина 220V). Елегантен релсов прожектор изключително подходящ за акцентно осветяване в галерии, музеи, заведения, магазини, вътрешни пространства в индустриален стил. Лифт интериорен прожектор предназначен за светлоизточник LED крушка Е27 тип PAR30.