LED прожектор за монофазна шина, неутрална светлина, 1547lm, тяло ф89x138мм
- Тип интериорен LED прожектор
- Захранване 220V
- Мощност 17W
- Излчъвана светлина 4000К
- Светлинен поток 1547lm
- Монтаж за монофазна шина
38.45 € / 75.20 лв.
LED прожектор за монофазна шина, неутрална светлина, 1547lm, тяло ф89x138мм
| Продукт | Релсов прожектор |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 220–240V AC |
|---|---|
| Мощност (W) | 17.0 |
| Светлинен поток (lm) | 1547 |
|---|---|
| Цветна температура (K) | 4000 |
| Цвят на светлината | Неутрална бяла |
| Цвят на тялото | Черен |
|---|
| Живот (ч) | 30000 |
|---|
| Размер | ⌀89x138mm |
|---|
| Weight | 1.50 кг |
|---|
Релсов LED прожектор за монофазна шина Maytoni TR003-1-17W4K-BLED - елегантен интериорен прожектор за монтаж на монофазна шина, изработен от алуминиева сплав прахово боядисан в цвят черен мат. Подвижния корпус позволява ротация на 355°. LED прожектор за монофазна шина Maytoni TR003-1-17W4K-BLED е с вграден светодиод с мощност 17W, излъчващ неутрална 4000K и светлинен поток от 1547lm. Осветително тяло за релсов монтаж подходящо за интериорно или офис осветление.