- Тип 2 линии
- Мощност 25W
- Включен светлоизточник LED COB
- Цвят на корпуса Черен
- Монтаж Открит монтаж/релса
- Степен на защита IP40
- Цветна температура 4000 K
- Светлинен поток 2250lm
- Алуминий
44.18 € / 86.41 лв.
| Продукт | Релсов прожектор |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 220–240V AC |
|---|---|
| Мощност (W) | 25.0 |
| Светлинен поток (lm) | 2250 |
|---|---|
| Цветна температура (K) | 4000 |
| Цвят на светлината | Неутрална бяла |
| Цвят на тялото | Черен |
|---|
| Размер | ⌀100x235x140mm |
|---|
| Производител | Елмарк Груп ЕООД |
|---|---|
| Вносител | Елмарк Груп ЕООД |
| Страна на произход | КНР |
| Weight | 0.70 кг |
|---|