Осветително тяло за релсов монтаж фасунга GX53 метално тяло в цвят черен мат с огъващо се рамо
- Захранване 220V
- Фасунга GX53
- Включена лампа не
- Материал метал
- Цвят черен
- Степен на защита IP20
- Гаранция 2 години
148.27 € / 289.99 лв.
Осветително тяло за релсов монтаж фасунга GX53 метално тяло в цвят черен мат с огъващо се рамо
| Продукт | Релсов прожектор |
|---|---|
| Брой крушки | 1 |
| Фасунги | GX53 |
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 220–240V AC |
|---|
| Цвят на тялото | Черен |
|---|
| Размер | ⌀90x400mm |
|---|
| Weight | 1.30 кг |
|---|
Прожектор за трифазна шина Rendl Light Studio PIXIE R11769 - произведен от алуминий и боядисан в черно покритие, този дизайнерски прожектор за шина е идеален за много пространства във вашия дом, офис или заведение и е перфектен за осветяване на картини или стенни пана. Рамото на прожектора е гъвкаво, което ви позволява да насочвате светлината там, където е най-необходима. Прожектор за трифазна шина Rendl Light Studio PIXIE R11769 е предназначен за лампа GX53, която се закупува отделно.