Прожектор за шина Maytoni TR031-1-GU10-W, 220V, 1xGU10, цвят бял мат
21.63  / 42.30 лв.
Изчерпан
  • Тип релсово осветително тяло
  • Съвместимост с монофазна шина
  • Фасунга GU10
  • Включена лампа не
  • Материал алуминий
  • Цвят бял мат
  • Размер на тялото ф52x92мм
Основни характеристики
Продукт
Релсов прожектор
Степен на защита
IP20
Електрически данни
Входно напрежение
220–240V AC
Дизайн & Външен Вид
Цвят на тялото
Бял
Цвят на лампата
Бял
Размери и Тегло
Размер
⌀52x92mm
Other
Weight 0.10 кг
Код: TR031-1-GU10-W Категории: ,
Марка: Maytoni
  • Параметри на прожектор за шина Maytoni TR031-1-GU10-W:
  • Производител: MAYTONI
  • Продуктова серия: TRACK
  • EAN номер: 4251110047591
  • Направление на дизайна: Техническо осветление
  • Основа: GU10
  • Максимална мощност: 10W макс. LED
  • Напрежение: 230V
  • Степен на защита: IP20
  • Цвят бял мат
  • Материал: алуминий
  • Височина обща: 125 мм
  • Диаметър: 52 мм