Работен лед прожектор с кабел 3 метра, 220V, 30W, студена 6000К светлина
- Тип работен прожектор
- Захранване 220V
- Мощност 30W
- Излъчвана светлина студена 6000К
- Степен на защита IP65
- Гаранция 2 години
67.07 € / 131.18 лв.
Работен лед прожектор с кабел 3 метра, 220V, 30W, студена 6000К светлина
| Продукт | LED прожектор |
|---|---|
| Степен на защита | IP65 |
| Входно напрежение | 220–240V AC |
|---|---|
| Мощност (W) | 30.0 |
| Светлинен поток (lm) | 2400 |
|---|---|
| Цветна температура (K) | 6000 |
| Цвят на светлината | Студена бяла |
| Цвят на тялото | Черен |
|---|
| Живот (ч) | 25000 |
|---|
| Размер | 214x292x296mm |
|---|
| Weight | 2.00 кг |
|---|
Преносим LED прожектор 30W Optonica 5404 - работен прожектор с корпус от лят алуминий със стойка и удобна ръкохватка за пренасяне. SMD LED технологията позволява ултра ярко осветление, като същевременно поддържа разходите по-ниски от традиционните халогенни прожектори. Осветителното тяло притежава висока степен на защита от проникване на прах и влага, като доставя равномерно разпространение на светлината е под ъгъл от 120 градуса. Доставя се с 3 метров кабел със шуко щепсел.
Характеристики:
Спецификации:
Приложение: