Orno PIR motion sensor 360°
- Захранващо напрежение 220-240 VAC
- Праг на осветеност 3-2000 LUX (рег.)
- Време на светене 3 сек.-7 мин. (рег.)
- Макс товар 1200W/300W
- Обхват на действие 360°
- Радиус на действие до 6м
- Степен на защита IP20
- Гаранция 3 години
8.04 € / 15.72 лв.
Orno PIR motion sensor 360°
| Продукт | Сензор |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 220–240V AC |
|---|---|
| Максимална мощност (W) | 1200 |
| Монтаж | За открит монтаж |
|---|
| Вид сензор | PIR |
|---|---|
| Обхват на сензора (°) | 360 |
| Размер | ⌀115x58mm |
|---|
| Производител | ORNO |
|---|---|
| Вносител | Текра ЕООД |
| Страна на произход | КНР |
| Гаранция (мес) | 24 |
| Weight | 0.20 кг |
|---|
PIR сензор за движение Orno OR-CR-203/B - сензорът за движение се използва за автоматично управление на осветление или други електрически устройства. Ъгълът му на видимост достига 360 °, а обхватът е до 6 м. Сензорът за движение има регулируемо време на светене, чийто минимален праг е 3-10 секунди, а максималният праг е 2-7 минути. Интензитетът на светлината също може да се контролира и може да варира от 3 лукса до 2000 лукса. Продуктът е предназначен за работа с максимално натоварване от 1200 W при стандартно захранване от 230 V и честота от 50 Hz. Пригоден е за работа с LED осветление до 300W
Параметри на PIR сензор за движение Orno OR-CR-203/B: