- Фасунга GU10
- Включена крушка не
- Материал неръждаема стомана
- Цвят Inox
- Дифузер закалено стъкло
- Насочване не
- Размер 110x110x145mm
- Монтажен отвор ф80x155mm
- Гаранция 2 години
44.73 € / 87.48 лв.
| Продукт | Външна лампа за вграждане в земя/стена |
|---|---|
| Източник на светлина | Сменяеми крушки |
| Брой крушки | 1 |
| Фасунги | GU10 |
| Степен на защита | IP67 |
| Входно напрежение | 220–240V AC |
|---|
| Цвят на тялото | Инокс |
|---|---|
| Цвят на абажур | дифузер | Прозрачен |
| Материал на тялото | Неръждаема стомана |
| Материал на абажур | дифузер | Стъкло |
| Монтаж | За вграждане |
| Размер | 110x110x145mm |
|---|
| Работна температура (°C) | -20/+50 |
|---|
| Weight | 1.00 кг |
|---|
Осветително тяло за вграждане в земя Kanlux BERG DL-10L 7173 - водоустойчиво осветително тяло за вграждане в земя със сменяем източник на светлина с фасунга GU10. Изключително подходящо за осветяване на пътеки, алеи, тротоари и др. Тяло изработено от неръждаема стомана и дифузер от закалено стъкло, издържащо на натиск до 500 kg.