Двоен спот за таван черен, фасунги 2xGU10, за лампи AR111, подвижни тела с насочване, без лампи в комплекта
- Захранване 230VAC
- Фасунги 2xGU10
- Включени лампи AR111 не
- Материал алуминий
- Цвят черен мат
- Размер 260xx75x190 mm
- Гаранция 2 години
42.33 € / 82.79 лв.
Двоен спот за таван черен, фасунги 2xGU10, за лампи AR111, подвижни тела с насочване, без лампи в комплекта
| Продукт | Спот лампа |
|---|---|
| Брой крушки | 2 |
| Фасунги | GU10 |
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 220–240V AC |
|---|
| Цвят на тялото | Черен |
|---|
| Размер | 260x75x190mm |
|---|
| Weight | 1.00 кг |
|---|
Осветително тяло за таван LVT Leon 0827 - модерно осветително тяло за повърхностен монтаж с два източника на светлина, което ще изглежда страхотно във всяка стая. Изработена е от алуминий в черен цвят. Лампата има два корпуса, оформени като рефлектори, които са подвижни, така че можете лесно да промените посоката на светлината. Източник на светлина е крушка тип AR111 GU10, която не е включена в комплекта. Серията Leon се допълва и от единичен спот, като и от релсови осветителни тела.
Характеристики: