Единичен спот за таван черен, фасунга GU10, за лампи AR111, подвижно тяло с насочване, без лампа в комплекта
- Захранване 230VAC
- Фасунга GU10
- Включена лампа AR111 не
- Материал алуминий
- Цвят черен мат
- Размер ф60x120 mm
- Гаранция 2 години
22.46 € / 43.93 лв.
Единичен спот за таван черен, фасунга GU10, за лампи AR111, подвижно тяло с насочване, без лампа в комплекта
| Продукт | Спот лампа |
|---|---|
| Източник на светлина | Сменяеми крушки |
| Брой крушки | 1 |
| Фасунги | GU10 |
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 220–240V AC |
|---|
| Цвят на тялото | Черен |
|---|---|
| Стил | Индустриален |
| Размер | 130x75x190mm |
|---|
| Weight | 0.60 кг |
|---|
Осветително тяло за таван LVT Leon 0825 - единичен спот за повърхностен монтаж, който може да се използва като насочена таванна лампа. Предназначен за използване като осветление за живеене, офис осветление, осветление за магазини, осветление за хотели или ресторанти. Предлага се в матово черно покрити и тяло изработено от алуминий. Този тип осветление е идеално допълнение към общото осветление на всяко помещение. Лампата се монтира повърхностно. Доставя се без лампа AR111. Серията Leon се допълва и от двоен спот, като и от релсови осветителни тела.
Харектеристики: