- Захранване 220V
- Фасунга Е27
- Включена крушка не
- Материал алуминий
- Цвят черен мат
- Насочване на тялото да
- Гаранция 2 години
6.12 € / 11.97 лв.
| Продукт | Релсов прожектор |
|---|---|
| Източник на светлина | Сменяеми крушки |
| Брой крушки | 1 |
| Фасунги | Е27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 220–240V AC |
|---|
| Цвят на тялото | Черен |
|---|
| Размер | ⌀45x60mm |
|---|
| Weight | 0.10 кг |
|---|
Осветително тяло за релсов монтаж LVT 1670 - този тип осветление се избира много често при аранжиране на жилищни помещения (хол, кухня, коридор), както и магазини, офиси или галерии. Релсовите лампи могат свободно да се движат и въртят, благодарение на което лесно можем да ги адаптираме към нашите нужди. Предназначени за крушки с цокъл Е27. Сменяемият източник на светлина гарантира, че след години лесно ще смените универсалната крушка с нова. Това решение също ви позволява да избирате силата или цвета на светлината. Осветително тяло за релсов монтаж LVT 1670 e изработенo от висококачествена прахово боядисана алуминиева отливка. Комплектът може да бъде разширен с други осветителни тела от монофазната ни серия.
Параметри на oсветително тяло за релсов монтаж LVT 1670: