Трансформатор за мебелно осветление 12VDC, 80W, 6.6A, IP20, пластмасов корпус
- Захранващо напрежение 100-240VDC
- Изходящо напрежение 12VDC
- Мощност 80W
- Изходящ ток 6.6А
- Степен на защита IP20
- Размери 166x44x30mm
- Гаранция 2 години
19.71 € / 38.55 лв.
Трансформатор за мебелно осветление 12VDC, 80W, 6.6A, IP20, пластмасов корпус
| Степен на защита | IP20 |
|---|
| Входно напрежение | 100–240V AC |
|---|---|
| Изходно напрежение | 12V DC |
| Мощност (W) | 80.0 |
| Материал на тялото | Пластмаса |
|---|
| Размер | 166x44x28 |
|---|
| Производител | LVT POLAND |
|---|---|
| Вносител | Сфера Лайт ООД |
| Страна на произход | КНР |
| Гаранция (мес) | 24 |
| Weight | 0.10 кг |
|---|
Мебелно захранване 80W LVT 0394 е модулно вътрешно захранване в пластмасов корпус с компактен дизайн. Този трансформатор за мебелно осветление е с клас на защита IP20. Предназначен е за захранване на LED ленти, модули, LED крушки и много други устройства, захранвани от 12VDC. Пластмасовите захранвания от серията CS са идеални за осветление в кухня и всекидневна. Благодарение на малките си размери и затворен корпус мебелно захранване 80W LVT 0394 може успешно да се поставя в шкафове или върху мебели.