Трансформатор за мебелно осветление 12VDC, 100W, 8.3A, IP20, пластмасов корпус
- Захранващо напрежение 100-240VDC
- Изходящо напрежение 12VDC
- Мощност 100W
- Изходящ ток 8.3А
- Степен на защита IP20
- Размери 166x44x28mm
- Гаранция 2 години
26.29 € / 51.42 лв.
Трансформатор за мебелно осветление 12VDC, 100W, 8.3A, IP20, пластмасов корпус
| Степен на защита | IP20 |
|---|
| Входно напрежение | 100–240V AC |
|---|---|
| Изходно напрежение | 12V DC |
| Мощност (W) | 100.0 |
| Материал на тялото | Пластмаса |
|---|
| Размер | 166x44x28 |
|---|
| Производител | LVT POLAND |
|---|---|
| Вносител | Сфера Лайт ООД |
| Страна на произход | КНР |
| Гаранция (мес) | 24 |
| Weight | 0.20 кг |
|---|
Мебелно захранване 100W LVT 0397 е предназначен за работа с модерни LED осветителни системи. Този трансформатор за мебелно осветление 100W e oборудван с пластмасов корпус с клас на защита IP20 и отговаря на основните стандарти за безопасност и има подходящи сертификати, позволяващи използването му в домашна и търговска среда. Отличава се с малки размери и ниско тегло, което означава, че можем да го използваме в инсталации, където разполагаме с малко монтажно пространство за монтаж на захранващото устройство. Импулсно захранване 100W LVT 0397 работи перфектно с LED ленти и модули, мебелни осветителни тела и LED неонови реклами.