Релсово LED осветително тяло за трифазна релса, 650мм, бял корпус
- Материал алуминий/PC
- Напрежение 100-240V
- Мощност 16W
- Светлинен поток 1600lm
- Излъчвана светлина 3000К топла
- Степен на защита IP20
- Размер 650x30x30mm
- Гаранция 2 години
99.96 € / 195.50 лв.
Релсово LED осветително тяло за трифазна релса, 650мм, бял корпус
| Продукт | LED линейна лампа |
|---|---|
| Степен на защита | IP20 |
| Входно напрежение | 100–240V AC |
|---|---|
| Мощност (W) | 16.0 |
| Светлинен поток (lm) | 1600 |
|---|---|
| Цветна температура (K) | 3000 |
| Цвят на светлината | Топла бяла |
| Цвят на тялото | Бял |
|---|
| Живот (ч) | 25000 |
|---|
| Размер | 650x30x30mm |
|---|
| Weight | 1.00 кг |
|---|
Линейно LED осветително тяло за трифазна шина One Light 65018T/W/W - осветително тяло за монтиране на 3-фазни релсови системи. Изработено от алуминий, боядисано в бял цвят и поликарбонатен дифузер за разсейване на светлината на 110°. Осветителното тяло свети с топла 3000К светлина и е еквивалент на 100W лампа. Линейните осветителни тела се произвеждат в бяло и черно, излъчват топла или неутрална светлина. Линейно LED осветително тяло за трифазна шина One Light 65018T/W/W е подходящо допълнение към трифазна релсовата система за места, където е необходима светлина за основно осветление. Може да се заяви и излъчващо неутрална 4000К светлина.