Линеен прожектор за магнитно осветление Maytoni Exility TR030-2-24W3K-B 48VDC, 24W, 1440lm, 3000K, CRI90, 120°
75.60  / 147.86 лв.
  • Захранване 48VDC
  • Мощност 24W
  • Светлинен поток 1440lm
  • Излъчвана светлина топла 3000K
  • Ъгъл на светене 120°
  • Гаранция 3 години
Основни характеристики
Продукт
LED линейна лампа
Степен на защита
IP20
Електрически данни
Входно напрежение
48V DC
Мощност (W)
24.0
Фотометрични данни
Светлинен поток (lm)
1440
Цветна температура (K)
Цвят на светлината
Топла бяла
Ъгъл на светене (°)
120
Живот
Живот (ч)
Размери и Тегло
Размер
604x24.8x22.2
Други
Производител
Maytoni GmbH
Вносител
Сфера Лайт ООД
Страна на произход
КНР
Гаранция (мес)
24
Other
Weight 1.00 кг
Код: TR030-2-24W3K-B Категории: ,
Марка: Maytoni
Линеен прожектор за магнитно осветление Maytoni Exility TR030-2-24W3K-B е ново осветително тяло за изграждане на релсова осветителна система на немския производител Maytoni. Предназначен е за монтаж в релси за вграждане или за повърхностно монтиране Maytoni Exility. Магнитният прожектор е с размери 604x22.2mm. Черният корпус е изработен от алуминий, а излъчваната топла светлина 3000К е с висок индекс на цветопредаване CRI90.